avatar Koha Lokale: 18.11.2017, Saat: 21:29Përshendetje, Vizitorë! Per Tu Ber Pjes e ElitaTeamAlbania Regjistrohu
  Humbët Passwordin?   Regjistrohu


Rregullore Rer Liçensimin E Peshkimit Dhe Te Akuakultures

aUTOR Postuar Nga: Albos - Shikime - Lexime Numri i Leximeveı: 374 - Koment Te Gjitha Komentet: 0
Postimet e ETA: % 0
 
Vlerësimi Temave:
  • 0 votim(e) - 0 Mesatarja
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Userat që po e shikojnë temën për momentin: 5 Vizitorë

Albos
ThemeLues i ElitaTeamAlbania
******
Administrator
Super Moderator
user avatar
Te Dhenat e Perdoruesit

Grada: Administrator
Statusi: Online
Numri Mesazheve: 8
Numri Anëtarit: 1
Data Regjistrimit: 31.03.2017

Piket: 1
Postimet: 0 / 18
Komentet: 2 / 34
Pervoja: 73 / 100Posti: #1
Data E Postimit: 07.04.2017 11:49
Per të Par Përmbajtjen së TëMës Regjistrohu veya Ose Bej Hyrje
Username:
Passwordi:
Vini re se fjalëkalimet janë raste të ndjeshme.
(Humbët Passwordin?)Shto Ne Rrjetet SociaLe
Rregullore Rer Liçensimin E Peshkimit Dhe Te Akuakultures Link Subject Lidhje direkte
Rregullore Rer Liçensimin E Peshkimit Dhe Te Akuakultures Link Kodi HTML HTML Linku
Rregullore Rer Liçensimin E Peshkimit Dhe Te Akuakultures Tema BBCode Linku BBCode Linku
Rregullore Rer Liçensimin E Peshkimit Dhe Te Akuakultures Shto Ne Rrjetet Sociale Shto Ne Rrjetet Sociale

Fjalet Kuçe Qe Mund Te Kerkoni Ne Forum

Rregullore Rer Liçensimin E Peshkimit Dhe Te Akuakultures Peshko, Rregullore Rer Liçensimin E Peshkimit Dhe Te Akuakultures ElitaTeamAlbania, Rregullore Rer Liçensimin E Peshkimit Dhe Te Akuakultures Video Peshkimi, Rregullore Rer Liçensimin E Peshkimit Dhe Te Akuakultures Lidhje Grepash, Rregullore Rer Liçensimin E Peshkimit Dhe Te Akuakultures Si Peshkohet, Rregullore Rer Liçensimin E Peshkimit Dhe Te Akuakultures Reth ElitaTeamAlbania, Rregullore Rer Liçensimin E Peshkimit Dhe Te Akuakultures Peshku, Rregullore Rer Liçensimin E Peshkimit Dhe Te Akuakultures Leje Peshkimi, Rregullore Rer Liçensimin E Peshkimit Dhe Te Akuakultures Vende Peshkimi, Rregullore Rer Liçensimin E Peshkimit Dhe Te Akuakultures Lidhje Grepash


Shko tek sektori:

VF Logo

© ElitaTeamAlbania.com 2017-2018 Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit.
Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek elitateamalbania@gmail.com