avatar Koha Lokale: 18.11.2017, Saat: 21:29Përshendetje, Vizitorë! Per Tu Ber Pjes e ElitaTeamAlbania Regjistrohu
  Humbët Passwordin?   Regjistrohu


Online për Momentin
Username Koha Lokacioni
bblgam 05:47 Duke freskuar Profilin
Bender11fub 22:31 Duke shikuar Nuk Keni Leje
Robertacamp 00:30 Duke freskuar Profilin
Albos 23:19 Duke shikuar Profilin
Gjokakristi 21:43 ElitaTeamAlbania-Platforma e Peshkatareve Shqiptar Ballina
lawman sr 09:55 Duke u Regjistruar
Vizitorë 21:29 Duke shikuar Who's Online
Google 20:22 Duke shikuar Nuk Keni Leje
Vizitorë 20:16 ElitaTeamAlbania-Platforma e Peshkatareve Shqiptar Ballina
Vizitorë 19:59 ElitaTeamAlbania-Platforma e Peshkatareve Shqiptar Ballina
Vizitorë 19:55 Duke shikuar Sektorin SHËNDETI DHE NDIHMA E PARË
Vizitorë 19:30 ElitaTeamAlbania-Platforma e Peshkatareve Shqiptar Ballina
Yandex Bot 19:13 ElitaTeamAlbania-Platforma e Peshkatareve Shqiptar Ballina
Vizitorë 18:35 ElitaTeamAlbania-Platforma e Peshkatareve Shqiptar Ballina
Vizitorë 17:28 Duke kërkuar ElitaTeamAlbania-Platforma e Peshkatareve Shqiptar
Vizitorë 17:25 ElitaTeamAlbania-Platforma e Peshkatareve Shqiptar Ballina
Vizitorë 16:51 Duke u Regjistruar
Vizitorë 15:37 Duke u Regjistruar
Vizitorë 10:19 ElitaTeamAlbania-Platforma e Peshkatareve Shqiptar Ballina
Kush ishte Online Sot | Refresh këtë Faqe

VF Logo

© ElitaTeamAlbania.com 2017-2018 Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit.
Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek elitateamalbania@gmail.com