avatar Koha Lokale: 18.11.2017, Saat: 21:32Përshendetje, Vizitorë! Per Tu Ber Pjes e ElitaTeamAlbania Regjistrohu
  Humbët Passwordin?   Regjistrohu


MyCode
You can use MyCode, a simplified version of HTML, in your posts to create certain effects.


[b]This text is bold[/b]
   This text is bold

[i]This text is italicized[/i]
   This text is italicized

[u]This text is underlined[/u]
   This text is underlined

[s]This text is struck out[/s]
   This text is struck out


[url]http://www.example.com/[/url]
   http://www.example.com/

[url=http://www.example.com/]Example.com[/url]
   Example.com

[email]example@example.com[/email]
   example@example.com

[email=example@example.com]E-mail Me![/email]
   E-mail Me!

[email=example@example.com?subject=spam]E-mail with subject[/email]
   E-mail with subject


[quote]Quoted text will be here[/quote]
   Quoted text will be here

[code]Text with preserved formatting[/code]
   Text with preserved formatting


[img]http://www.php.net/images/php.gif[/img]
   

[img=50x50]http://www.php.net/images/php.gif[/img]
   


[color=red]This text is red[/color]
   This text is red

[size=3]This text is size 3[/size]
   This text is size 3

[font=Tahoma]This font is Tahoma[/font]
   This font is Tahoma


[align=center]This is centered[/align]

This is centered

[align=right]This is right-aligned[/align]

This is right-aligned


[list]
[*]List Item #1
[*]List Item #2
[*]List Item #3
[/list]

  • List item #1
  • List item #2
  • List Item #3

You can make an ordered list by using [list=1] for a numbered, and [list=a] for an alphabetical list.

VF Logo

© ElitaTeamAlbania.com 2017-2018 Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit.
Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek elitateamalbania@gmail.com