avatar Koha Lokale: 18.11.2017, Saat: 21:09Përshendetje, Vizitorë! Per Tu Ber Pjes e ElitaTeamAlbania Regjistrohu
  Humbët Passwordin?   Regjistrohu


A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Lista e Antarve
Avatar Username Regjistruar Vizita e Fundit Vlera e Posteve Referimet
Albos
ThemeLues i ElitaTeamAlbania
Administrator
******
31.03.2017, 20:30 28.10.2017, 23:19 8 0
Mateus
ThemeLues i ElitaTeamAlbania
Administrator
******
04.04.2017, 14:38 04.04.2017, 15:36 0 0
Avatar Emiljano.Majtare
Anetar i Ri
Anetar i Ri
*
04.04.2017, 16:11 04.04.2017, 16:11 0 0
Avatar Gjokakristi
Anetar i Ri
Anetar i Ri
*
05.04.2017, 08:12 25.05.2017, 21:43 0 0
Avatar lawman sr
Anetar i Ri
Anetar i Ri
*
25.05.2017, 09:54 25.05.2017, 09:55 0 0
Avatar ledjo11
Anetar i Ri
Anetar i Ri
*
27.05.2017, 13:40 27.05.2017, 21:49 0 0
Avatar Robertacamp
Nuk Eshte Aktivizuar
01.11.2017, 00:30 01.11.2017, 00:30 0 0
Avatar Bender11fub
Nuk Eshte Aktivizuar
02.11.2017, 22:30 08.11.2017, 09:21 0 0
Avatar bblgam
Nuk Eshte Aktivizuar
06.11.2017, 05:46 06.11.2017, 05:47 0 0


Kërko Antar
Përmban:
Përmban:VF Logo

© ElitaTeamAlbania.com 2017-2018 Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit.
Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek elitateamalbania@gmail.com