avatar Koha Lokale: 18.11.2017, Saat: 21:23Përshendetje, Vizitorë! Per Tu Ber Pjes e ElitaTeamAlbania Regjistrohu
  Humbët Passwordin?   Regjistrohu


Gjokakristi
(Anetar i Ri)
Anetar i Ri
*

Data Regjistrimit: 05.04.2017
Data e Lindjes: E fshehur
Koha Lokale: 18.11.2017 në 21:23
Statusi: Online (ElitaTeamAlbania-Platforma e Peshkatareve Shqiptar Ballina @ 21:43)
Avatar

Gjokakristi Info
Regjistruar: 05.04.2017
Vizita e Fundit: 25.05.2017 21:43
Postimet Totale: 0 (0 postime për një ditë | 0 % totali postimeve)
(Gjej të gjitha TematGjej të gjitha Postimet)
Koha e shpenzuar në Forum: 1 Minutë, 58 Sekonda
Referime: 0
Reputacioni: 0 [Shiko]

Kontakti
Website:
Email Mesazh: Dërgo Gjokakristi një Email Mesazh.
Mesazh Privat: Dërgo Gjokakristi një Mesazh Privat.
ICQ Numbri:
AIM Emri:
Yahoo ID:
Informata Shtesë të Gjokakristi
Gjinia: Paspecifikuara
Vendndodhja aktuale:
Mosha:
Profesioni:
Biyografia:

Kush Ka Vizituar Profilin Tuaj
Vizitoret e Fundit: Albos(14.04.2017 - 23:45) ,
VF Logo

© ElitaTeamAlbania.com 2017-2018 Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit.
Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek elitateamalbania@gmail.com