avatar Koha Lokale: 18.11.2017, Saat: 21:22Përshendetje, Vizitorë! Per Tu Ber Pjes e ElitaTeamAlbania Regjistrohu
  Humbët Passwordin?   Regjistrohu


Mateus
(ThemeLues i ElitaTeamAlbania)
ThemeLues i ElitaTeamAlbania
******

Data Regjistrimit: 04.04.2017
Data e Lindjes: 18.07.1988 (29 vjet)
Koha Lokale: 18.11.2017 në 21:22
Statusi: Offline

Mateus Info
Regjistruar: 04.04.2017
Vizita e Fundit: 04.04.2017 15:36
Postimet Totale: 0 (0 postime për një ditë | 0 % totali postimeve)
(Gjej të gjitha TematGjej të gjitha Postimet)
Koha e shpenzuar në Forum: 40 Minuta, 52 Sekonda
Referime: 0
Reputacioni: 0 [Shiko]

Kontakti
Website: http://elitateamalbania.com
Email Mesazh: Dërgo Mateus një Email Mesazh.
Mesazh Privat: Dërgo Mateus një Mesazh Privat.
ICQ Numbri:
AIM Emri:
Yahoo ID:
Informata Shtesë të Mateus
Gjinia: Mr
Vendndodhja aktuale: Tirane
Mosha: 28
Profesioni: Administrator
Biyografia: Aktualisht kryetar i Elita Team Albania por dhe Antar i bordit drejtues te Klubit (Surfcasting & Longcasting Albania).
Peshkatar me nje ekperince disa vjecare.
Njohes i mir i terreneve sportive te peshkimit si Liqene,Lumenj,Det. Aplikues ne disa teknika ku kryesisht jane Spinning,Boatfishing,Casting,Surfcasting,Bolonjeze,Carpfishing,etj. Aktiv ne peshkime te shumta ne grup por dhe individuale.

Kush Ka Vizituar Profilin Tuaj
Vizitoret e Fundit: Albos(11.04.2017 - 01:05) ,
VF Logo

© ElitaTeamAlbania.com 2017-2018 Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit.
Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek elitateamalbania@gmail.com