avatar Koha Lokale: 18.11.2017, Saat: 21:08Përshendetje, Vizitorë! Per Tu Ber Pjes e ElitaTeamAlbania Regjistrohu
  Humbët Passwordin?   Regjistrohu


Albos
(ThemeLues i ElitaTeamAlbania)
ThemeLues i ElitaTeamAlbania
******

Data Regjistrimit: 31.03.2017
Data e Lindjes: 05.09.1983 (34 vjet)
Koha Lokale: 18.11.2017 në 19:08
Statusi: Online (Duke shikuar Profilin @ 23:19)

Albos Info
Regjistruar: 31.03.2017
Vizita e Fundit: 28.10.2017 23:19
Postimet Totale: 8 (0.03 postime për një ditë | 44.44 % totali postimeve)
(Gjej të gjitha TematGjej të gjitha Postimet)
Koha e shpenzuar në Forum: 16 Orët, 23 Minuta, 45 Sekonda
Referime: 0
Reputacioni: 0 [Shiko]

Kontakti
Website: http://www.albosweb.com
Email Mesazh: Dërgo Albos një Email Mesazh.
Mesazh Privat: Dërgo Albos një Mesazh Privat.
ICQ Numbri:
AIM Emri:
Yahoo ID:
Informata Shtesë të Albos
Gjinia: Mr
Vendndodhja aktuale: Turkey
Mosha: 32
Profesioni: WEB Design IT Services Software Specialist'te CEO/Founder/Ow
Biyografia:

Kush Ka Vizituar Profilin Tuaj
Vizitoret e Fundit: Bender11fub(08.11.2017 - 09:21) ,
VF Logo

© ElitaTeamAlbania.com 2017-2018 Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit.
Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek elitateamalbania@gmail.com