avatar Koha Lokale: 18.11.2017, Saat: 21:27Përshendetje, Vizitorë! Per Tu Ber Pjes e ElitaTeamAlbania Regjistrohu
  Humbët Passwordin?   Regjistrohu


Nën kategoritë te sektori RregulloRja e Peshkimit
  Forum Postimi i Fundit Temat Postimet
Sektori përmban Postime të Reja
Rss Takip  Yeni Konu 
Rregullore Rer Liçensimin e Peshkimit Dhe Te Akuakulture
DREJTORIA E POLITIKAVE TE PESHKIMIT. R R E G U L L O R E. (Nr. 2, Date 17. 5.2007). PER. LIÇENSIMIN E PESHKIMIT DHE TE AKUAKULTURES.
Rregullore Rer Liçensimin E Pes...
07.04.2017 11:49
nga Albos
2 2


Userët duke e shikuar këtë sektor: 2 Vizitorë

VF Logo

© ElitaTeamAlbania.com 2017-2018 Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit.
Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek elitateamalbania@gmail.com