avatar Koha Lokale: 18.11.2017, Saat: 21:13Përshendetje, Vizitorë! Per Tu Ber Pjes e ElitaTeamAlbania Regjistrohu
  Humbët Passwordin?   Regjistrohu


Nën kategoritë te sektori Materjale Peshkimi
  Forum Postimi i Fundit Temat Postimet
Sektori nuk përmban Postime të Reja
Rss Takip  Yeni Konu 
Kallama
Ku, Dhe si të përdorin një kallam Ne Çfar Gjuetie Cili Kalam Duhet Perdorur ....
Nuk ka
0 0
Sektori nuk përmban Postime të Reja
Rss Takip  Yeni Konu 
Makineta
Cila Makinet Ne Çfar Peshkimi Duhet Perdorur Etj.....
Nuk ka
0 0
Sektori nuk përmban Postime të Reja
Rss Takip  Yeni Konu 
Filispanjë
Ne Cilen Gjeti peshku Çfar Filispanjë duhet të përdorni , preferenca ngjyra është e rëndësishme? Të gjitha brenda ...
Nuk ka
0 0
Sektori nuk përmban Postime të Reja
Rss Takip  Yeni Konu 
Plumbçe
Nuk ka
0 0
Sektori nuk përmban Postime të Reja
Rss Takip  Yeni Konu 
Grepa
Per Cilin peshk i cili Grep përdoret? çdo gjë që ju dëshironi për të ndarë këtu!
Nuk ka
0 0
Sektori nuk përmban Postime të Reja
Rss Takip  Yeni Konu 
Materialeve të ndryshme dhe Aksesore
Nuk ka
0 0


Userët duke e shikuar këtë sektor: 27 Vizitorë

VF Logo

© ElitaTeamAlbania.com 2017-2018 Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit.
Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek elitateamalbania@gmail.com