avatar Koha Lokale: 18.11.2017, Saat: 21:13Përshendetje, Vizitorë! Per Tu Ber Pjes e ElitaTeamAlbania Regjistrohu
  Humbët Passwordin?   Regjistrohu


Nën kategoritë te sektori Peshkimi Ne Ujëra të ëmbla
  Forum Postimi i Fundit Temat Postimet
Sektori nuk përmban Postime të Reja
Rss Takip  Yeni Konu 
Rezervuaret Dhe Liqenet
Informacion mbi liqen në zonën tuaj dhe Gjendja e Tyre
Nuk ka
0 0
Sektori nuk përmban Postime të Reja
Rss Takip  Yeni Konu 
Peshimi Ne Ujera Te Embla
Teknikat e përdorura në peshkim ujërave të ëmbla,
Nuk ka
0 0
Sektori nuk përmban Postime të Reja
Rss Takip  Yeni Konu 
Peshku Ujerave Te Embla
Te Flasim Per Peshqip Qe Jetojne Ne Rezervuaret ose ujërat në brendësi të liqenit ... lloj jetese, çdo gjë që dëshironi të dini rreth peshkimit ujërave të ëmbla këtu!
Nuk ka
0 0


Userët duke e shikuar këtë sektor: 2 Vizitorë

VF Logo

© ElitaTeamAlbania.com 2017-2018 Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit.
Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek elitateamalbania@gmail.com