avatar Koha Lokale: 18.11.2017, Saat: 21:13Përshendetje, Vizitorë! Per Tu Ber Pjes e ElitaTeamAlbania Regjistrohu
  Humbët Passwordin?   Regjistrohu


Nën kategoritë te sektori Peshkim Ne Det
  Forum Postimi i Fundit Temat Postimet
Sektori nuk përmban Postime të Reja
Rss Takip  Yeni Konu 
Detet Tona
Detet tona te vendit.
Nuk ka
0 0
Sektori nuk përmban Postime të Reja
Rss Takip  Yeni Konu 
Si Te Gjuaj Me Det
Ju mund të ndani teknikat e përdorura në peshkim detar këtu
Nuk ka
0 0
Sektori nuk përmban Postime të Reja
Rss Takip  Yeni Konu 
Peshku Detit
Informacion në lidhje me lloje peshqish Qe jetojnë në det.
Nuk ka
0 0


Userët duke e shikuar këtë sektor: 3 Vizitorë

VF Logo

© ElitaTeamAlbania.com 2017-2018 Te gjitha materialet qe serviren ne kete faqe jane origjinale dhe cdo riprodhim i tyre ne cdo forme pa pelqimin tone konsiderohet shkelje ligjore. Jeni te lutur qe te gjithe pa perjashtim te respektoni te drejtat e autorit. Ne respektojme te drejten e autorit dhe per cdo material te huazuar kemi dhene kredite e duhura autorit.
Qe te kopjoni materialet tona, duhet te merrni pelqimin e administratorit. Mund te na kontaktoni tek elitateamalbania@gmail.com